Stone Glass

Slate-Lite Glass


Slate-Lite GMVG Stone to nowy sposób aby pokazać Państwu jak piękne mogą być nasze kamienne forniry.

Produkt ten może być stosowany na wiele sposobów, np. w kabinach natryskowych, blatach kuchennych, blatach stołowych itd. To piękne szkło jest łatwe w utrzymaniu i przyciąga wzrok swoją wyjątkowością.

Slate-Lite Glass Specyfikacja

 

GMVG Stone to połączenie najwyższej jakości szkła oraz naturalnego forniru kamiennego. Kombinacja głębi szkła oraz struktury kamienia sprawiło, że powstał zupełnie nowy, niesamowity produkt.

Produkt ten jest łatwy w montażu, a swoim wyglądem przypomina granit lub marmur, choć ma zaledwie mniej niż 10 mm grubości. GMVG jest lekki. Waży tylko 16 kg/m2, a grubość warstwy szklanej to 6 mm.

Każdy obiekt staje się wyjątkowy. Nowe ruchy i kolory pojawiają się wraz ze zmianą oświetlenia; Dzieje się to z powodu żywotności łupka i chłodu gładkiej powierzchni szkła. Wszelkie kolory dekoru są dostępne.

Test bezpieczeństwa przy użyciu kuli metalowej

Największy dostępny rozmiar GMVG to 1200x2400 mm. Na gotowym elemencie mogą być wykonywane wszystkie operacje takie jak Wiercienie, szlifowanie itd. Nośnikiem może być również szkło hartowane. GMVG Stone może być stosowane w pomieszczeniach mokrych oraz na zewnątrz. W przypadku dalszych pytań skontaktuj się z nami: Formularz kontaktowy.

Copyright © 2015 - Slate Lite

Przewiń do góry